Пилинзи и маски: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

Пилинзи и маски

Пронајден(о) е 10  производ(и)
Редослед Производи по страна:


@SEBO VЕGЕTAL МАСКА СО ГЛИНА 75ml

Прочистувачка маска збогатена со глина, која го намалува вишокот на себум, ги намалува порите и длабински ја чисти кожата.

25
494,00 ден
659,00 ден@SEBO VЕGЕTAL МАСКА СО ЈАГЛЕН ЗА ПОРИ

Маска со јаглен која го впива вишокот на себум, ја прочистува кожата и ги намалува митесерите.

25
487,00 ден
649,00 денPC СМИРУВАЧКА ПЕНЛИВА МАСКА 75 ml

Тектура на топива пена која го смирува непријатното чувство на кожата.

НОВО


PA УЛТРА СВЕЖ ПИЛИНГ ЗА БЛЕСКАВОСТ 75 ml

Нежно ја чисти, оксигенира и совршено ја освежува кожата.

НОВО


TRANSVERSE ПЕНЛИВА МАСКА СО БИО КАМИЛИЦА

Оваа маска со био камилица моментално ја смирува кожата и го ублажува непријатното чувство (затегнување, пецкање).TRANSVERSE ГЕЛ МАСКА СО БИО МЕНТА 30мл

Оваа маска со био мента моментално ја чисти кожата и ги отстранува сите нечистотии без да ја суши.TRANSVERSE ПИЛИНГ СО БИО РИМСКА КАМИЛИЦА

Овој пилинг со био римска камилица представува вистинско средство за блескава кожа.PA ХИДРАТАНТНА ОКСИГЕНСКА МАСКА 75 ml

Интензивно ја влажни и ревитализира кожата.

НОВО


PM ПРОЧИСТУВАЧКИ ПИЛИНГ 75 ml

Го намалува вишокот на себум и ги отвара  порите.

НОВО


PM МАСКА ЗА ЧИСТЕЊЕ ПОРИ СО ЈАГЛЕН 75 ml

Ги отвара  порите и ја намалува појавата на митесери.

НОВО
1