Маскари: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

Маскари

Пронајден(о) е 10  производ(и)
Редослед Производи по страна:


МАСКАРА INTENSE METARMOPHOSE 01 црна 8 м

Маскара за екстремен волумен, обвиени, продолжени и интензивно црни трепки. Резултат кој трае 24 часа!МАСКАРА INTENSE METARMOPHOSE ВОДООТПОРН

Маскара за екстремен волумен, обвиени, продолжени и интензивно црни трепки со водоотпорен резултат.@МАСКАРА FEEL STRONGER 10ml

Ги издолжува трепките и дава волумен. Ставете ја четкичката на коренот и со ктужни движења повлечете кон врвот на трепките.

50
490,00 ден
979,00 ден@МАСКАРА VOLUME VERTIGE ЦРНА 10ml

За совршено обвиени трепки.

30
720,00 ден
1.029,00 денМАСКАРА LENGTH 01 црна 8 мл

Вашите трепки ќе бидат продолжени, полни со волумен и дефинирани.МАСКАРА CURL 01 црна 8 мл

Откријте ги обвиените трепки полни со волумен.@МАСКАРА VOLUM. 360° ЦРНА 10ml

Ги нагласува трепките и го отвара вашиот поглед за 360 степени.

30
573,00 ден
819,00 денМАСКАРА ВОЛУМЕН 01 црна 8 мл

Откријте го природниот волумен@МАСКАРА 360° LENGHT ВОДООТП. ЦРНА 8 мл

Решение за продолжени трепки и поубав изглед!

30
573,00 ден
819,00 ден@МАСКАРА 360° ВОЛУМЕН/ВОДООТПОРНА ЦРНА

Трепките се обвиени, а очите се отворени за 360 °

30
573,00 ден
819,00 ден

1